Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazdy na służbę
17-09-2016, 17:19
Post: #1
Dojazdy na służbę
Witam wszystkich. Czy istnieją jakieś regulacje odnośnie planowania służb w określonych godzinach tak aby zapewnić funkcjonariuszowi możliwość dojazdu do pracy publicznymi środkami komunikacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 18:09
Post: #2
RE: Dojazdy na służbę
Nie istnieją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 19:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2016 19:46 przez allex.)
Post: #3
RE: Dojazdy na służbę
Czyli służba może być zaplanowana w środku nocy i nikogo nie obchodzi jak funkcjonariusz ma dojechać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 21:33
Post: #4
RE: Dojazdy na służbę
Tak. Zawsze tak było. Teraz przynajmniej relacja cena samochodu/wypłata jest lepsza niż 25 lat temu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 22:29
Post: #5
RE: Dojazdy na służbę
(17-09-2016 19:45 )allex napisał(a):  ... i nikogo nie obchodzi jak funkcjonariusz ma dojechać...

Wszyscy pracodawcy planują pracę pracownikom zgodnie z rozkładem jazdy autobusów, tylko biednym funkcjonariuszom nie chcą....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 07:35
Post: #6
RE: Dojazdy na służbę
(17-09-2016 19:45 )allex napisał(a):  Czyli służba może być zaplanowana w środku nocy i nikogo nie obchodzi jak funkcjonariusz ma dojechać?

Coś mi się wydaje, że następny/następna nie dosłuży do końca przygotowawczej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 08:41
Post: #7
RE: Dojazdy na służbę
(18-09-2016 07:35 )euro napisał(a):  Coś mi się wydaje, że następny/następna nie dosłuży do końca przygotowawczej Smile

Właśnie takie odpowiedzi to patologia, która powinna być usuwania z naszych szeregów. Chcemy poszanowania naszych praw jako funkcjonariuszy ale z takim podejściem niczego nie osiągniemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 08:56
Post: #8
RE: Dojazdy na służbę
Jeżeli mam autobusy tylko w godzinach 6-8 wyjazd i 16-18 powrót to w takich mam pełnić służbę ?? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 09:02
Post: #9
RE: Dojazdy na służbę
Nie o to chodzi. Ale jeśli pracujesz w jednej miejscowości a mieszkasz w drugiej oddalonej o 20 km a komunikacja miejska między nimi jest tylko od 05.00 do 23.30 to jak masz dojechać na służbę na 03.00 rano? Osoby pracujące zmianowo albo od 07.00 -15.00 nie mają tego problemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 10:46
Post: #10
RE: Dojazdy na służbę
Rozumiem, że piekarz zatrudniając pracownika też nie może określić mu czasu rozpoczęcia pracy na 3 rano bo autobus nie dowiezie pracownika?

Chyba Waść nigdzie nie pracował poza SG, jak również nie jest zainteresowany zorientowaniem się jak funkcjonuje rynek pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 11:36
Post: #11
RE: Dojazdy na służbę
Tak to jest. Na rozmowach kwalifikacyjnych wszyscy deklarują 100% dyspozycyjność a jak już delikwent dostanie się do służby to grafiki mają być układane pod Jegomość.
Jak nie ma komunikacji publicznej to jedź własnym atutem albo rowerem. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 12:54
Post: #12
RE: Dojazdy na służbę
moim zdaniem służby na zielonej powinny być ustawiane pod grafik autobusowy nie ma autobusów nie ma służb proste Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 14:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2016 14:31 przez quasimodo1.)
Post: #13
RE: Dojazdy na służbę
Rozbicie namiotu na trawniku PSG też jest rozwiązaniem , najlepiej w kolorze khaki aby nie gryzł się z kolorem trawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 15:10
Post: #14
RE: Dojazdy na służbę
(18-09-2016 12:54 )stary napisał(a):  moim zdaniem służby na zielonej powinny być ustawiane pod grafik autobusowy nie ma autobusów nie ma służb proste Smile Smile

I pozostaje mieć tylko nadzieję że przemytnicy się do nas dostosują i też zaczną korzystać z komunikacji miejskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 16:38
Post: #15
RE: Dojazdy na służbę
Jakiekolwiek regulacje na temat dojazdów do pracy pracowników? istnieją - brak kwatery w stałej i zwrot za dojazdy w przygotowawczejSmile W cywilu mają to w dupie i nie płacą w większości za dojazdy. Co najwyżej dojazdy organizują fabryki zatrudniające setki na zmianę (ale tyle to liczy +/- twoja cała PSG więc już nawet z ekonomii to się nie opłaca.Jest jeszcze opcja znalezienia grupy dojazdowej jeśli pracujesz na molochu w krg. Postawa typu - mam do roboty XX km i co firma z tym zrobi, no sorry. Masz inne rozwiązania, które nie wymagają prawa jazdy - motocykl do 125 ccm albo wynajęcie pokoju u babci (który na początek twojej kariery powinien wystarczyć) no i zapisz się na prawko albo jeśli je już masz zainwestuj w Tico na LPG i jeszcze do przodu będzie Smile
Pamiętaj co ślubowałeś na wejście. Zaciśnij zęby i do roboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 19:54
Post: #16
RE: Dojazdy na służbę
Dojazd 20 km na służbę to nie jest dużo. Ja osobiście dojeżdżałem przez 3 lata 120 km w jedną stronę i nie zawsze było z kim ten dojazd podzielić. Teraz się przeniosłem i mam do pracy 70 km w jedną stronę, i też częstokroć jeżdżę sam. Wiele osób dojeżdża pracując w różnych rozkładach czasu służby i pokonując duuuuuuuuuuużo większe odległości niż te które masz do pokonania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2016, 12:34
Post: #17
RE: Dojazdy na służbę
Pociesze autora... ja dojeżdżam 3xxkm do roboty i niestety komunikacja w tym przypadku międzymiastowa nie dość że wychodzi drożej to jeszcze trwa to dłużej.
Gdybym miał 20km całował bym stopy komendantowi i codziennie przynosił wiadro wazeliny żeby z poślizgiem wchodzić każdemu w ... Nie jestem jedyny na wygnaniu i ludzie jakoś sobie radzą Smile
20km to można nawet rowerem pierdyknąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2016, 18:43
Post: #18
RE: Dojazdy na służbę
(18-09-2016 09:02 )allex napisał(a):  Nie o to chodzi. Ale jeśli pracujesz w jednej miejscowości a mieszkasz w drugiej oddalonej o 20 km a komunikacja miejska między nimi jest tylko od 05.00 do 23.30 to jak masz dojechać na służbę na 03.00 rano? Osoby pracujące zmianowo albo od 07.00 -15.00 nie mają tego problemu.

W końcówce wypowiedzi twórca wątku delikatnie zasugerował co mu leży na wątrobie i co też chciałby robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2016, 19:51
Post: #19
RE: Dojazdy na służbę
zawsze uważałem że zielona ma najbardziej przesrane jeśli idzie o dojazdy... taka sytuacja - żeby być na topie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 08:00
Post: #20
RE: Dojazdy na służbę
Ja bym ten wątek przeniósł do tematu HUMOR ! Szczerze się ubawiłem! Szczególnie wersja - nie ma autobusu - nie ma służb! Hahahahaha!!!! Dobre!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS