Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń służbowa
30-09-2019, 14:21
Post: #1
Broń służbowa
Witam
Czy ktoś z was jeździł na strzelnice cywilna/prywatną z bronia sluzbowa aby sobie postrzelac poza sluzba?
Czy jest taka mozliwosc? Czy trzeba pisac zgode do komendanta?
Czy ktoś z was przechowuje bron sluzbowa w domu?

Pytam bo wiem ze w innych sluzbach jest taka mozliwosc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2019, 15:09
Post: #2
RE: Broń służbowa
1) Nie można jeździć z bronią służbową na strzelnice cywilne (w internecie znajdą się wytyczne w tym temacie policji)
2) można przechowywać broń w domu, wymagana zgoda komendanta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2019, 16:24
Post: #3
RE: Broń służbowa
Można jeździć z bronią służbową na strzelnice cywilne, pod warunkiem że odbywa się to w ramach zorganizowanych zajęć lub zawodów. Nie można natomiast jeździć na strzelnice cywilne czy resortowe z bronią służbową w celu prywatnego doskonalenia swoich umiejętności. Przepisy nie przewidują takiej formy szkolenia.
http://e-dziennik.strazgraniczna.pl/#/legalact/2012/40/
Natomiast kwestie przechowywania broni reguluje ten akt:
http://e-dziennik.strazgraniczna.pl/#/le.../2014/120/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2019, 19:37
Post: #4
RE: Broń służbowa
Dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS