Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niebezpieczna broń - Walther P99
19-01-2017, 17:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2017 17:38 przez quasimodo1.)
Post: #41
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(19-01-2017 14:40 )Aries napisał(a):  A na służbie w razie czego mam krzyczeć: STÓJ! BO NIE MOGĘ STRZELAĆ! ?????

Treningów strzeleckich nie - na służbie możesz strzelać Wink Najwyżej zakładaj do roboty hełm Lorda Vadera Wink jeśli przyjdzie tobie pracować z walterem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2017, 12:27
Post: #42
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Chyba Lorda Waltera Tongue, a w ogole po co kusic los, lepiej za wczasu wstawić szklane oko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 19:16
Post: #43
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
siakieś egzaminy na glockach są planowane dla tych co mają Walther'a?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 22:31
Post: #44
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(31-01-2017 19:16 )niki napisał(a):  siakieś egzaminy na glockach są planowane dla tych co mają Walther'a?
Tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 15:49
Post: #45
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
W normalnym kraju i w porządnej firmie już dawno wymieniono by ten złom na coś lepszego.

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 17:37
Post: #46
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Hmmm... jak zmienialem p83 na p99 to musialem odbyc szkolenie i zdac egzamin z obslugi p99 - to jak mam teraz zdawac egzamin z obcej broni (glocka) ktorej nie znam?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 07:26
Post: #47
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Formacje które maja strzec min. porzadku publucznego i nienaruszalnosci granic chodza z popękanymi pistoletami. Mam nadzieje, ze szybko cos z tym zrobia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 07:36
Post: #48
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(02-02-2017 07:26 )wiedźma napisał(a):  Formacje które maja strzec min. porzadku publucznego i nienaruszalnosci granic chodza z popękanymi pistoletami. Mam nadzieje, ze szybko cos z tym zrobia.

@wiedżma - a Ty dalej naiwna.Już zrobiono , piszemy o tym od dłuższego czasu - wymienia się zaślepki z plastikowej na metalową.
I powiem Tobie nie miej nadziei. Nikt nie wymieni na inny typ uzbrojenia pistoletów Walther P99 Tym bardziej ,że na stanie formacji mundurowych MSWiA jest jej coś koło 100 tysięcy. Czyli olbrzymie koszty wymiany lub decyzja polityczna , a i jeszcze fabryka "narodowa" ,która daje pracę .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 09:09
Post: #49
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(02-02-2017 07:36 )quasimodo1 napisał(a):  ...wymienia się zaślepki z plastikowej na metalową...
u mnie nic nie wymieniano, może tylko w tych co się uszkodziła wymieniono Wink

(01-02-2017 17:37 )keyser soze napisał(a):  Hmmm... jak zmienialem p83 na p99 to musialem odbyc szkolenie i zdac egzamin z obslugi p99 - to jak mam teraz zdawac egzamin z obcej broni (glocka) ktorej nie znam?
Już Ci mówię, uwalisz egzamin z samego strzelania bo co Ci zrobią? Mi zabrać niczego nie zabiorą bo nic nie mam (siakieś mega dodatki) a pojeżdżę sobie postrzelać na strzelaniach treningowych, zawsze to parę godzin w roku (egz to chyba 8 godzin, poprawka to też 8h, siakieś 1-2 strzelania to też po 8h). Zawsze to odmiana od tego co robi się normalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 11:02
Post: #50
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(02-02-2017 07:36 )quasimodo1 napisał(a):  
(02-02-2017 07:26 )wiedźma napisał(a):  Formacje które maja strzec min. porzadku publucznego i nienaruszalnosci granic chodza z popękanymi pistoletami. Mam nadzieje, ze szybko cos z tym zrobia.

@wiedżma - a Ty dalej naiwna.Już zrobiono , piszemy o tym od dłuższego czasu - wymienia się zaślepki z plastikowej na metalową.
I powiem Tobie nie miej nadziei. Nikt nie wymieni na inny typ uzbrojenia pistoletów Walther P99 Tym bardziej ,że na stanie formacji mundurowych MSWiA jest jej coś koło 100 tysięcy. Czyli olbrzymie koszty wymiany lub decyzja polityczna , a i jeszcze fabryka "narodowa" ,która daje pracę .



Tak, ja naiwna. Pol roku temu stwierdzono pekniecia a my dalej z tym chodimy przy pasie.
Ale ciesze sie, ze Ty masz sprawny sprzet Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 14:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2017 14:15 przez quasimodo1.)
Post: #51
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
(02-02-2017 11:02 )wiedźma napisał(a):  Tak, ja naiwna. Pol roku temu stwierdzono pekniecia a my dalej z tym chodimy przy pasie.

No i sama sobie wreszcie odpowiedziałaś ,to co ja pisałem wcześniej. Nikt palcem nie kiwnie , co najwyżej jeszcze kilku funkcjonariuszy będzie miało protezy sztucznego oka (oby nie ) . A fabryka w Radomiu ? - będzie dalej sprzedawała Walthery P99 służbom mundurowym MSWiA , no i dalej klikajmy sobie na sucho przed służbą ,po służbie ,na szkoleniach.

(02-02-2017 11:02 )wiedźma napisał(a):  Ale ciesze sie, ze Ty masz sprawny sprzet Big Grin

Dziękuje , póki zdrowie dopisuje to sprzęt sprawnyWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 08:07
Post: #52
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Właśnie wszystkiemu winne jest klikanie, a klikaja dalej, na szczęście ludzie ktorzy bron maja w służbie głównie dla ozdoby. BTW, ile warte jest zdrowie funkcjonariusza?? Jakim trzeba byc ignorantem zeby świadomie ryzykować czyjeś zycie lub zdrowie?? Jesli prywatna firma wprowadza do obiegu wadliwy produkt ktory zagraża życiu lub zdrowiu konsumentów to taki produkt jest wycofywany z rynku lub wymieniany na wolny od wad. Ale widać w budżetówce prawa rynku nie maja znaczenia a liczy sie tylko klepanie po plecach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 19:14
Post: #53
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Jak podają policjanci - KGP podpisała umowę na dostarczenie 80 tysięcy zmodernizowanych zaślepek za około 1 mln zeta.
Wnioski pokontrolne - wadliwe użytkowanie broni.
Na część broni jest gwarancja - ale na ostatnie dostarczone partie a na resztę nie.
I teraz pytanie

Radom się wypiera ,że to wada fabryczna . Wyszło wadliwe użytkowanie broni.
Klikanie .
Podatnicy w plecy 1 mln w przypadku Policji , SG z 200 tysi - za wunderwaffe w polskim wykonaniu plus poszkodowani w mundurach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 17:52
Post: #54
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
http://www.defence24.pl/567435,policja-n...pistoletow

Tu pada mln ale Euro (bez vat-u).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 19:00
Post: #55
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
No to jest k...a komedia. Zamiast naprawic problem (czolko zamka) to firma inwestuje w zaslepki - przeciez to tylko eliminacja skutkow a nie przyczyny!

Dziwie sie, ze jeszcze zaden kumaty papuga nie dogadal sie z ofiarami wypadkow i nie puscil firmy z torbami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 23:14
Post: #56
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Czyli standard. Winne krasnoludki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2017, 16:42
Post: #57
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Dobrze że mam CZ 75.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2017, 19:03
Post: #58
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Strzelanie z waltherów od ponad pół roku zablokowane. Umiejętności strzeleckie zamierają... Ile jeszcze potrwa ta farsa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2017, 14:48
Post: #59
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Czy ma ktoś jakieś świeże info w temacie wstrzymania strzelań treningowych z Waltherów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2017, 14:52
Post: #60
RE: Niebezpieczna broń - Walther P99
Są wstrzymane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS