Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki
10-01-2012, 22:06
Post: #1
Linki
Nie wiem co się dzieje z niektórymi linkami tak jak np. ten poniżej:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,1094...owych.html

Link jest wpisany dobrze a nie wyświetla go prawidłowo gdyż skrypt podczas kliknięcia dopisuje/zmienia w końcówce rozszerzenia .html coś takiego .ht%E2%80%8Bml.

Po usunięciu dodatkowo dodanych znaków czyli %E2%80%8B i pozostawieniu czystego rozszerzenia html link działa prawidłowo. Jak można to naprawić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 09:23
Post: #2
RE: Linki
U mnie w tym linku pojawia się błędna końcówka - zamiast "html" jest "ht​​[]ml". Wystarczy skasować "[]" i już link działa prawidłowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 12:56
Post: #3
RE: Linki
Już sobie z tym poradziłem i teraz wszystkie linki powinny działać poprawnie bez potrzeby ręcznej ich edycji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 11:05
Post: #4
RE: Linki
Jeszcze prośba do osób wstawiających linki żeby je chociaż w minimalny sposób opisać np. informacją pt. czego dany link dotyczy, co znacząco ułatwia wyszukiwanie przez innych konkretnych materiałów. Same linki niczego nie mówią o ich zawartości stąd czasami bezsensowne klikanie na coś czego oglądać nie chcemy. Z góry dziękiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 13:40
Post: #5
RE: Linki
Najlepiej korzystac przy pisaniu wiadomosci z przycisku dodawania linkow, podajemy nazwe dla linku, a nastepnie wstawiamy sam link. jest to prosty i przejrzysty sposob.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS