Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Śląski Oddział
17-03-2017, 13:29
Post: #61
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
(17-03-2017 12:38 )Aro1992 napisał(a):  Podobno potwierdzona Smile maj badania, czerwiec szkolenie


To się tyczy tylko śląskiego czy masz info jakieś odnośnie innych oddziałów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 13:24
Post: #62
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Jedzie ktoś do Warszawy na wariograf 3. kwietnia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 13:36
Post: #63
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Raczej innych oddziałów tez mi się wydaje, bo prEciez na szkolenie oda ludzie z całej polski
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2017, 21:28
Post: #64
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Pod koniec kwietnia II etap w Lubaniu, a następny w maju bodajże w Kętrzynie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 10:11
Post: #65
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Wiadomo już coś o dokładniej dacie II etapu ?? Dobrze byłoby wiedzieć wcześniej... ja na przykład nie mam w pracy łatwo z załatwieniem urlopu i często wyjeżdżam, wiec nie wiem co oni sobie myślą ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 09:43
Post: #66
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
(10-04-2017 10:11 )Aro1992 napisał(a):  Wiadomo już coś o dokładniej dacie II etapu ?? Dobrze byłoby wiedzieć wcześniej... ja na przykład nie mam w pracy łatwo z załatwieniem urlopu i często wyjeżdżam, wiec nie wiem co oni sobie myślą ...


Jeżeli wszyscy jadą w jednym terminie do Lubania to chyba jest to 25.04, z Morskiego oddziału - jedna osoba dostała już z tego co widziałam informację o dacie - pisała w temcie WARIOGRAF.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 10:11
Post: #67
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Dzwoniłem dzisiaj do Śląskiego i nie dostałem potwierdzenia, ze II etap jest 25.. gość mówił coś o 27 kwietnia :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 10:18
Post: #68
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Aha ... to jak coś zobacz sobie w temacie WARIOGRAF ostatni wpis ktoś z morskiego napisal o tym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 13:51
Post: #69
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Jutro będę na próbnym w Raciborzu to się popytam .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2017, 12:01
Post: #70
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
II etap - Lubań 27.04.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2017, 12:55
Post: #71
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Jechałby ktoś na II etap ze śląskiego ? Ja pojadę z Bielska Bialtjni mógłbym kogoś zabrać ! Jak coś to oriv !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 12:01
Post: #72
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Witam wszystkich forumowiczów. Mam kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi, więc mam nadzieję, że pomożecie Smile Otóż, chcę złożyć papiery do SG w Raciborzu, jednak jestem na ostatnim roku studiów mgr i prawdopodobnie się bedę bronić w lipcu i tu się pojawia pytanie, czy będąc jeszcze na studiach można złożyć owe papiery ? I kolejne moje pytanie, jadąc tam pierwszy raz złożyć papiery czy mógłby pokrótce opisać jak to wygląda. Od razu jest jakaś rozmowa, czy tylko skladanie papierów i jestem wolny, pytam bo nie wiem na co sie mam przygotować. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 12:18
Post: #73
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Studia nie są przeszkodą, możesz złożyć papiery bez problemu.
Za pierwszym razem tylko składasz papiery - nie ma żadnej rozmowy. Jeden ze Strażników przyjmie Cię i sprawdzi, czy masz komplet dokumentów i czy wszytko jest w porządku (pamiętaj o kserokopiach wszystkich dokumentów).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 12:59
Post: #74
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
(06-05-2017 12:18 )tomrak napisał(a):  Studia nie są przeszkodą, możesz złożyć papiery bez problemu.
Za pierwszym razem tylko składasz papiery - nie ma żadnej rozmowy. Jeden ze Strażników przyjmie Cię i sprawdzi, czy masz komplet dokumentów i czy wszytko jest w porządku (pamiętaj o kserokopiach wszystkich dokumentów).

Bo właśnie czytam i przy ogłoszeniu naboru jest napisane m.in, że
: przyjęcia pisemnego podania o przyjęcie do służby w SG wraz z pozostałymi
dokumentami;
wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej
przeprowadzenie testów psychologicznych określających predyspozycje intelektualne
i osobowościowe kandydata;
- przeprowadzenie badań psychofizjologicznych (w Komendzie Głównej SG);
- przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w zakresie dostępu do informacji
niejawnych;

Dlatego się zastanawiam, czy przy składaniu papierów mnie czeka jakaś rozmowa itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 20:41
Post: #75
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Na każdy wymieniony przez Ciebie (i w ogłoszeniu) punkt (złożenie papierów, wstępna rozmowa, testy, etc.) przyjeżdżasz w innym terminie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 10:36
Post: #76
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać o Wasze zdanie: w okolicach 7 kwietnia złożyłem dokumenty o przyjęcie do służby w Raciborzu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej (zarówno tel w temacie rozmowy, jak i listu). Minęło już troche ponad miesiąc - czy myślicie, że mógł pojawić się jakiś problem, powinienem przedzwonić podpytać, czy w dalszym ciągu czekać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 11:26
Post: #77
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
czekaj kolego, ja czekałem na telefon 2 miesiace
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 13:16
Post: #78
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Hej. Mam pytanie? Czy jest gdzieś podane jak wyglądają testy sprawnościowe. Czytałam różne informacje i nie wszystkie się ze sobą powielają ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 14:05
Post: #79
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
Choinka1234 dzięki za odpowiedź Wink

Domi99 tutaj masz wykaz:
https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...do-SG.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 09:00
Post: #80
RE: Rekrutacja Śląski Oddział
sebastian.zgo Dzięki wielkie za odpowiedź!! Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS