Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak dokumentów na wywóz
22-10-2016, 23:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2016 23:52 przez niepokorny.)
Post: #4
RE: Brak dokumentów na wywóz
Mało informacji.
Jaki to obywatel i gdzie się stawił na wyjazd? Czy jest to ukrainiec na przejściu w Medyce czy ciaparty na lotnisku w Modlinie z zamiarem wyjazdu z Polski do Wielkiej Brytanii? Czy próbował wyjechać np. z zamiarem PGPWP czy zgłosił się na przejście że chce wracać do swojego kraju?
Dane jego są w ZSE ale w jakim module? ZAOiL? Areszty? MRG?
Czy jego tożsamość została potwierdzona? Palce? Punkt kontaktowy? Komórka d/s identyfikacji KGSG?
Co prawda nie robię na przejściu tylko wewnątrz kraju ale z tego co pamiętam to KGS określa jakie dokumenty są niezbędne do przekroczenia granicy.
Ja bym cudzoziemca zatrzymał (394/1 w zw. 302/1/1 UoC). Wniosek do sądu o osadzenie w SOdC (brak potwierdzonej tożsamości). Po potwierdzeniu tożsamości i wystawieniu odpowiednich dokumentów przekazanie do kraju który zgodzi się go przyjąć. Choć, jak wspomniałem, do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie w zależności od poczynionych ustaleń.
I nie ma co z tego robić tajemnicy. Wszystko jest w ogólnodostępnych przepisach np. w UoC.

Tak mi się jeszcze nasunęło. Pytasz co ma zrobić funkcjonariusz I linii. Miałem okazję współpracować z miszczami z przejść polsko-ukraińskich oddelegowanymi do zabezpieczania szczytu NATO w Warszawie. I miszcze wyznawali zasadę, że jak nie potrafią ogarnąć tematu na I liniii to zwalają cudzoziemca na II linię i mają wszystko w d***ie a z cudzoziemcem niech się buja II linia.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Brak dokumentów na wywóz - kabanos - 22-10-2016, 21:46
RE: Brak dokumentów na wywóz - niepokorny - 22-10-2016 23:46
RE: Brak dokumentów na wywóz - ezech - 28-10-2016, 16:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS