Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pieniądze za remont na podstawie umowy najmu lokalu
06-11-2016, 14:46
RE: Pieniądze za remont na podstawie umowy najmu lokalu
(06-11-2016 12:37 )wiedźma napisał(a):  A te remontowe to w jakiej wysokości wypłacaja?

§ 5. 1. Wysokość równoważnika pieniężnego za remont zajmowanego lokalu mieszkalnego wynosi 119,88 zł na normę zaludnienia przysługującą funkcjonariuszowi i każdemu członkowi jego rodziny, określoną w odrębnych przepisach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 00:09
(06-11-2016 14:46 )krissg napisał(a):  
(06-11-2016 12:37 )wiedźma napisał(a):  A te remontowe to w jakiej wysokości wypłacaja?

§ 5. 1. Wysokość równoważnika pieniężnego za remont zajmowanego lokalu mieszkalnego wynosi 119,88 zł na normę zaludnienia przysługującą funkcjonariuszowi i każdemu członkowi jego rodziny, określoną w odrębnych przepisach.
No chyba jednak nie Wink

[Obrazek: 20161108_000535.jpg]
08-11-2016, 06:33
[/quote]
No chyba jednak nie Wink

[Obrazek: 20161108_000535.jpg]
[/quote]

Faktycznie kwota podlega corocznej waloryzacji.

2. Kwota, o której mowa w ust. 1, podlega corocznej waloryzacji o prognozowany w ustawie budżetowej na dany rok wskaźnik średniorocznego wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem i podlega zaokrągleniu do pełnych złotych.
13-11-2016, 12:40
W rozporządzeniu jest zapis ze w przypadku najmu lokalu Funk ma być obowiązany płacić czynsz regulowany.

Wg mnie w tym przypadku jedynie przedstawienie dokumentów potwierdzających opłatę czynszu za wynajmowany lokal (i to bez różnicy czy wynajmujemy od mamy czy taty) może skutkować wypłatą kasy za remont.

Niech założyciel wątku wypowie się jak rozwiązał swe zagadnienie?
29-12-2016, 15:33
Chciałem kiedyś złożyć taki wniosek na podstawie umowy najmu lokalu od rodziców. Powiedziano mi, że jak najbardziej ten wniosek przyjmą ale jednocześnie powiadomią urząd skarbowy o możliwości popełnienia przestępstwa. Rodzice niestety nie odprowadzali podatku. Zrezygnowałem z tego żeby rodzice nie płacili kary.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS