Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie Krwii
24-07-2016, 16:37
Post: #1
Badanie Krwii
Mam pytanie, pamięta ktoś może czego dotyczy drugie badanie krwi do SG? Nie chodzi mi o to przy przyjęcia tylko następny, gdy już jesteśmy w służbie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2016, 19:07
Post: #2
RE: Badanie Krwii
Zapewne chodzi ci o HIV, każde inne to "badania okresowe".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2016, 19:58
Post: #3
RE: Badanie Krwii
Zapewne tego gdzie będziesz miał obowiązki służbowe, we krwi, czy w naturalnym otworze wydalniczym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 17:45
Post: #4
RE: Badanie Krwii
Hmm - sprawdzają czy robotę masz we krwi czy nie.
Kału nie chcą pobierać bo będzie zbyt dużo negatywnych wyników gdzie ludzie mają pracę.

Po kursie są już chyba tylko okresowe czyli wzrok krew ew. mocz, w przypadku krwi to zwykła morfologia bez trójglicerydów, crp czy badania w kierunku boreliozy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 21:56
Post: #5
RE: Badanie Krwii
(25-07-2016 17:45 )niki napisał(a):  Hmm - sprawdzają czy robotę masz we krwi czy nie.
Kału nie chcą pobierać bo będzie zbyt dużo negatywnych wyników gdzie ludzie mają pracę.

Jak by robili badania kału to wydało by się gdzie CAŁE SG ma prace.

To lekka ironia, ale z biegiem czasu można odnieść wrażenie że poprzez krew przedostaje się do jelit...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 11:25
Post: #6
RE: Badanie Krwii
Witam, czy ktoś miał robione badania w Warszawie i mógłby mi powiedzieć jakie badania są przeprowadzane przed przyjęciem do służby, głównie chodzi mi o to czy jest badana bilrubina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 18:20
Post: #7
RE: Badanie Krwii
Oczywiscie. Przeciez to podstawowy marker watrobowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 21:42
Post: #8
RE: Badanie Krwii
(13-01-2017 11:25 )zosia1528 napisał(a):  Witam, czy ktoś miał robione badania w Warszawie i mógłby mi powiedzieć jakie badania są przeprowadzane przed przyjęciem do służby, głównie chodzi mi o to czy jest badana bilrubina.

Jak masz jakąś chorobę która cie dyskwalifikuje i chcesz to ukryć to pamiętaj że oprócz badań jest jeszcze wariograf.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 09:41
Post: #9
RE: Badanie Krwii
Dziękuję za odpowiedź, choroby żadnej do ukrycia nie mam, pytam profilaktycznie, a wariograf już dawno zaliczyłam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 15:25
Post: #10
RE: Badanie Krwii
Krissg, nie badz taki podejrzliwy, bo Cie zatrudnia w bsw Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS