Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
05-11-2016, 10:29
Post: #1
Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
Witam, będąc na szkoleniu w Lubaniu (kurs kynologiczny) na przerwę programową związaną ze świętem zmarłych zabroniono nam zabrać ze sobą do domów psów. Mimo tego, że podczas przerwy programowej w szkoleniu w sierpniu te psy pozwolono nam zabrać. Możemy je również zabierać do domu każdego weekendu tylko nie na przerwy programowe. Gdy psy zostały ktoś musiał się nimi zajmować i tak podczas tej przerwy trzy osoby zostały zmuszone do zostania w ośrodku i zajęcia się grupą 21 psów. 11 listopada wypada kolejna przerwa programowa. Moje pytanie jest takie czy ośrodek może zmusić kogoś do zostania na czas przerwy programowej w ośrodku i opiekowania się psami? Przypomnę, że do zakończenia szkolenia psy są własnością ośrodka szkolenia.
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 10:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 10:54 przez stary.)
Post: #2
RE: Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
jest na świecie taki ośrodek w którym są wiecznie afery Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 11:17
Post: #3
RE: Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
W trakcie kursu funkcjonariusz podlega komendantowi ośrodka więc chyba ten mógłby Was wszystkich zmusić do pozostania w ośrodku.
A czemu robią takie " kombinacje" to nie wiem.
Wiem, ze jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 12:02
Post: #4
RE: Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
(05-11-2016 10:29 )SamKerrest napisał(a):  Moje pytanie jest takie czy ośrodek może zmusić kogoś do zostania na czas przerwy programowej w ośrodku i opiekowania się psami? Przypomnę, że do zakończenia szkolenia psy są własnością ośrodka szkolenia.

Tak ma do tego w pełni prawo. Wystarczy że zostaniecie wpisani do "rozkazu" w celu opieki nad psami służbowymi.
Psy do zakończenia kursu podstawowego są własnością OSSSG i tu masz rację a ty jako kandydat na przewodnika masz go przydzielonego pod opiekę.Główkujesz poprawnie na swoją stronę ,ale tylko wtedy gdy wietrzysz w tym swój interes.
Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było aby kursant - kandydat na przewodnika psa służbowego w czasie przerw świątecznych, weekendowych zabierał psa do domu .
Kombinujesz tak - jak jadę do domu to zabieram psa ze sobą . Jak nie mogę jechać z psem do domu ,to wtedy pies staje się mieniem państwowym o które podczas mojego wyjazdu nie muszę dbać ,bo przecież jest własnością OSSSG.
Mentalność Kalego .
Na kurs przewodnika ,wysłali Ciebie na siłę czy sam się zgłosiłeś ?
Bo jeśli to pierwsze to daj sobie spokój , bo będziesz się Ty męczył a co najgorsze Twój czworonożny podopieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 21:42
Post: #5
RE: Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
Rozmawiając z innymi przewodnikami z wieloletnim stażem nikt nie pamięta podobnej sytuacji.
Nie kombinuje tak jak napisałeś. Moim zdaniem od momentu gdy dostaje psa ten powinien być cały czas przy mnie, przyzwyczajać się do mnie, do nowego domu, domowników, podróży samochodem do ośrodka itd. Ale to tylko mój pogląd który nie wszyscy podzielają. Jestem bardzo niezadowolony, że nie mogę zabrać psa ze sobą na przerwę programową. Nie traktuje psa jak przedmiot. Bardzo się mylisz oceniając mnie w poście.
A są osoby wysyłane na siłę? Chyba jest zbyt wielu chętnych by do tego doszło.
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 22:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 22:26 przez quasimodo1.)
Post: #6
RE: Ośrodek szkolenia zabrania wyjazdu na przerwę programową.
(05-11-2016 21:42 )SamKerrest napisał(a):  Jestem bardzo niezadowolony, że nie mogę zabrać psa ze sobą na przerwę programową.

Oczywiście masz do tego prawo.Ale decydując się na założenie munduru , podporządkowujesz się pewnym normom i zasadom.Tym razem trafiło się Tobie na kursie ,że decyzją " starego" ktoś jedzie do domu a ktoś opiekuje się czworonogami.

[quote='SamKerrest' pid='21465' dateline='1478378562']
Nie traktuje psa jak przedmiot. Bardzo się mylisz oceniając mnie w poście.

[/quote

To bardzo dobrze o Tobie świadczy.
Jeśli Ciebie uraziłem - To przepraszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS