Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nato i Śdm
07-09-2016, 15:24
Post: #1
Nato i Śdm
A co z nami ?
http://www.nszzp.pl/index.php?option=com...&Itemid=30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2016, 22:47
Post: #2
RE: Nato i Śdm
Proszę Cię... to co zawsze, plebs z kontroli który dymał na pasach odprawiając ŚDM się nie łapie. Za to "zabiurkowi" oddelegowani do jakże ciężkich warunków, zostaną sowicie nagrodzeni. Witamy w cyrku Big Grin ale w sumie nic nie jest przypadkowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 19:19
Post: #3
RE: Nato i Śdm
Wracając do tematu dużo jest informacji na stronie związkowej o nagrodach za śdm nato ale żadnych konkretów w policji nagrody były wyplacana do 9 a u nas cicho . Ktoś coś wie więcej czy będzie tak jak w policji czyli po równo i czy w ogóle coś będzie na razie związki milczą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2016, 16:16
Post: #4
RE: Nato i Śdm
Kolego z tego co wiem nagrody już poszły..u nas w wielkiej tajemnicy około 20% dostało nagrody i na pewno nie wszyscy którzy "fizycznie" zasuwali dostali czyli jak zwykle..Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2016, 21:57
Post: #5
RE: Nato i Śdm
Witam. Z nami jak zawsze nic... w d...pe kopani... pałacowi w oddziałach już pewnie spore sumki przyjeli tak więc na nas już nie wystarczyło... mało tego ludzie wypracowali po ok. 50 h nadgodzin za owe które miała być wypłacona kasa a co się okazuje nie chcą ani wypłacić ani oddać funkcjonariuszą wolnego... żenada
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 08:15
Post: #6
RE: Nato i Śdm
(09-08-2016 21:17 )krissg napisał(a):  W ustawie był zapis ze ekwiwalent powinien być wypłacone do końca listopada.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 09:17
Post: #7
RE: Nato i Śdm
Ja słyszałem że nadgodziny będą wypłacane do konca września ale jak będzie tego nie wiem a co do sdm i nato no to niestety nasze związki się nie popisały nikt nic nie wie a w policji komendant główny jasno określił co i jak i prawdopodobnie to była zasługa związków a u nas jak zawsze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 09:34
Post: #8
RE: Nato i Śdm
Ja słyszałem o dniu 21.09 jako dniu wypłat tych świadczeń (nagrody/nadgodziny) - ale nie jest to informacja 100% pewna stąd nie ręczę za nią głową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 11:17
Post: #9
RE: Nato i Śdm
O dzięki za info tzn coś ruszyło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 08:25
Post: #10
RE: Nato i Śdm
(20-09-2016 11:17 )funek napisał(a):  O dzięki za info tzn coś ruszyło

Witam
Zapytam.Czy ktos juz dostał kase z w/w
Tytułu?Jesli tak to kiedy?I ile?
Czy w nazwie przelewu było nagroda
czy nadgodziny?

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 13:00
Post: #11
RE: Nato i Śdm
Nagrody były płacone 21.09 - jeśli ktoś uczestniczył choć w jednej z tych imprez - tysiak brutto (koło 800 netto). Jeśli uczestniczył w dwóch też dostał tysiakaWink Wybrani dostali ciut więcej. Za nadgodziny jeszcze nie płacono przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 14:49
Post: #12
RE: Nato i Śdm
U mnie nagrody były po ok. 300 a wybraniec ok. 600 zł na konto. Czekam jeszcze na siano za nadgodziny.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 07:36
Post: #13
RE: Nato i Śdm
pod koniec poprzedniego tygodnia, nagroda 656 zł na rękę, impreza - Nato
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 08:24
Post: #14
RE: Nato i Śdm
Najlepsze jest to, że oddelgowani (byli na placówkach, do niczego nie mieli dostępu, w trakcie patroli tylko "byli") dostali nagrody od KGSG, natomiast Ći którzy zap....li nie dostali . Bardzo ciekawa polityka KGSG - dlaczego ludzie z placówek zostali pominięci przez KGSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 19:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 19:26 przez braeven.)
Post: #15
RE: Nato i Śdm
Za "Ći" to bym Ci wypłatę obciął, natomiast kryteria przydziału nagród "śmierdzą".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 20:07
Post: #16
RE: Nato i Śdm
Nie mialem zamiaru nikogo obrazić tylko chcę zwrócić uwagę na zasady podziału. Kasę dostali praktycznie tylko oddelgowani z ośrodków , oddziałów ktorzy tyko "byli".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 09:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 09:16 przez marine.)
Post: #17
RE: Nato i Śdm
Jemu chodził o "Ći", winno byc "ci" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS