Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawianie postów
11-01-2012, 20:54
Post: #1
Poprawianie postów
Czy jest możliwość zmiany forum tak, jak było to na "zeszlifowanym forum"? Konkretnie chodzi mi o poprawianie postów.
Na starym forum było tak, że dopóki nie pojawił się kolejny post w temacie autor ostatniego postu mógł swój post zmieniać i przy poście nie pojawiała się żadna informacja, że został on zmieniony.
Obecnie jest tak, że zmiana każdego postu (tego ostatniego też) jest odnotowywana. Moim zdaniem nie jest to potrzebne. Wystarczy, że taka informacja będzie zawarta wyłącznie przy zmianie przedostatniego postu i wcześniejszych.
Poniżej link do starego forum w którym poruszałem ten problem:
http://www.ifsg.pl/viewtopic.php?f=2&t=1...3dfd70dfbf
Tylko nie pytajcie mnie jak to zrobić bo się na tym nie znam.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 21:39
Post: #2
RE: Poprawianie postów
To jest trochę inny skrypt aniżeli ten na którym działało poprzednie forum i tego typu opcji nie ma w ustawieniach tzw. "standardowych". Poszukam w wolnej chwili jakichś pluginów, które być może rozwiążą tą kwestię. Niestety "zabawy" ze skryptem są dość czasochłonne stąd proszę o cierpliwość i wyrozumiałośćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2012, 19:15
Post: #3
RE: Poprawianie postów
Ale w czym to przeszkadza, ze taka informacja si epojawia w edytowanym poscie ?
Przeciez najwazniejsza i tak jest tresc naszej wypowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 14:44
Post: #4
RE: Poprawianie postów
Moim zdaniem nie powinno być możliwości poprawiania postów pod którymi znalazły się już kolejne odpowiedzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 07:50
Post: #5
RE: Poprawianie postów
Obecnie własne posty można edytować przez 24 godziny od ich napisania niezależnie od tzw. "przebicia" innym postem. Później moderować może już tylko administrator.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS