Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawa dezubekizacyjna.
01-12-2016, 16:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2016 16:55 przez marcell.)
Post: #21
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Jak będzie po nowemu???
Próba zrozumienia tego co siedzi w głowie ustawodawcom przy tworzeniu tego i innych aktów prawnych przypomina, chciałem napisać - wiizje narkotyczne bohaterów Trainspotting, ale to by było komplementem. To przypomina wchodzenie w umysł krowy żującej siano. Pustka. Kompletna pustka. Przepraszam wszystkie krowy. Generalnie kupa śmiechu i żenady. Ale niektórym nie jest do śmiechu.

Poza tym czytam tutaj że związki policyjne jakoś reagują na te fajerwerki ustawodawcy. A ci robi nasz zwiazek?Daje ministrowi medal na ŚN. Brawo Oni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2016, 18:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2016 18:53 przez ezech.)
Post: #22
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
a tu stanowisko części policyjnych związkowców:

http://www.nszzpwlkp.pl/aktualnosc,4904,0.htm

jak widać czasem nie ma co patrzeć na ZG tylko oprzeć się na ZO, czy ZT - tak zrobili Policjanci
zatem kto da radę i czuję potrzebę to jutro jest protest a szczegóły w powyższym linku, cóż tylko indywidualnie (chyba że jest inaczej??) Policjanci raczej nie pogonią Smile

Organizatorem protestu jest Prezes Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2016, 22:24
Post: #23
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Stanowisko ZG Związku Emerytów i Rencistów SG:

http://www.emeryci-sg.org.pl/wp/komenda-...izacyjnej/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2016, 22:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2016 22:04 przez quasimodo1.)
Post: #24
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Dzisiaj wpłynął do sejmu projekt nowelizacji ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych i rodzin.
Poprzednia nowelizacja ustawy dezubekizacyjnej w wojsku mówiła tylko o członkach WRON , teraz katalog został rozszerzony . Czyli byli żołnierze WOP ,którzy do 1990 roku odeszli na emki wojskowe - też mogą spodziewać się cięcia emek.Do tej pory byli to tylko klienci ZER MSWiA , a teraz także klienci Wojskowych Biur Emerytalnych MON .
Jak podają autorzy projekty w uzasadnieniu ma to dotyczyć około 12 tysięcy byłych żołnierzy

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/Pro...1-2016.pdf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2016, 06:58
Post: #25
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Ustawa dezubekizacyjna: Zamiast szpicli i katów, ukarani zostaną bohaterowie, którzy urodzili się za wcześnie

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1000...rzeba.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2017, 14:09
Post: #26
RE: Ustawa dezubekizacyjna.



Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2017, 21:23
Post: #27
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Ten prowadzacy to jest normalny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2017, 09:34
Post: #28
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Deubekizacja w wojsku

http://www.nszzp.pl/aktualnoci/7320-deub...a-w-wojsku

Rusza ostatnia duża operacja lustracyjna

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie...na/rny2bc2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2017, 11:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2017 11:24 przez Valhalla49.)
Post: #29
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Można przejrzeć:

http://inwentarz.ipn.gov.pl./#
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2017, 08:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2017 08:24 przez nettai.)
Post: #30
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Z tego projektu wynika, że też. Tylko nie wszyscy. I co ciekawe włączone zostały biura paszportów. A sam znam takich którzy przyszli do SG z tych biur kiedy w kwietniu 1991 r. zostały przekazane wojewodom. I jeszcze pracują jako f-sze SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2017, 10:15
Post: #31
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Jeśli projekt dezubekizacyjny w armii przejdzie w takiej formie jaki jest procedowany
- to generalnie wszyscy ,którzy tworzyli jednostki specjalne GROM , JWK, FORMOZĘ są trafieni ustawą na czele choćby z generałem Polko czy twórcą Combat 56 mjr Kupsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2017, 18:06
Post: #32
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Obawiam sie, ze o to chodzi - miales mundur przed 90tym, to jestes "zly".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 10:54
Post: #33
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
List emeryta policjanta o dezubekizacji: Pełniliśmy służbę Ojczyźnie

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosc...,11746535/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 14:12
Post: #34
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 15:23
Post: #35
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
To samo może spotkać obecne emerytury i to nie tylko mundurowe. Wystarczy, że obecny system stanie się niewydolny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 15:42
Post: #36
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(01-02-2017 14:12 )Herndon napisał(a):  Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje

No tego nie da sie skomentowac w normalny sposob - takie myslenie to CZYSTY KOMUNIZM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 15:47
Post: #37
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(01-02-2017 14:12 )Herndon napisał(a):  Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje

ile ty masz lat i skąd się tu wziąłeś?

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 22:27
Post: #38
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(01-02-2017 14:12 )Herndon napisał(a):  Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje
Albo cud albo nasze forum dosięgnęła ręka cenzury...z tego co wiem byłem trzeźwy i post napisałem ...mogę wiedzieć co sie z nim stało???A moze to wpływ nowego komendanta???Smile))) hahaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 06:18
Post: #39
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(01-02-2017 22:27 )Bond napisał(a):  
(01-02-2017 14:12 )Herndon napisał(a):  Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje
Albo cud albo nasze forum dosięgnęła ręka cenzury...z tego co wiem byłem trzeźwy i post napisałem ...mogę wiedzieć co sie z nim stało???A moze to wpływ nowego komendanta???Smile))) hahaSmile

Odpowiem publicznie:

1. Post zgłoszony do moderacji przez innego użytkownika.
2. Post nie zawierał żadnej treści związanej z tematem odnosił się do stanu zdrowia innego użytkownika forum.
3. Każdy ma prawo do własnej opinii - nawet jak się z kimś nie zgadzamy to róbmy to argumentacją a nie obrażaniem (tzw. hejtem) tej osoby.
4. przypomnienie regulaminu:
- Rejestracja oznacza akceptację regulaminu obowiązującego na forum i zobowiązanie się do jego przestrzegania.
- Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania sformułowań wulgarnych, obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
- Pamiętaj, aby Twoje wypowiedzi były sensowne i związane z tematem.
- Trzymaj się tematów w danej kategorii.
- Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
- Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz.
- Moderator nie sprawdza treści przed ich opublikowaniem to jednak rezerwuje sobie prawo do usunięcia dowolnej wypowiedzi lub jej fragmentu w każdym momencie bez obowiązku wyjaśniania tej decyzji.
- Moderator nie ingeruje w treść dyskusji o ile nie narusza ona regulaminu forum.


To tak w wielkim skrócie - co by później nie krzyczeć o cenzurze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 07:43
Post: #40
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(02-02-2017 06:18 )PlanetaX napisał(a):  
(01-02-2017 22:27 )Bond napisał(a):  
(01-02-2017 14:12 )Herndon napisał(a):  Moim zdaniem dezubekizacja jest dobrym pomysłem. Ci uczciwi zostaną pokrzywdzeni, ale to też przysłużenie się ojczyźnie, bo nie da się ich teraz sprawiedliwie rozdzielić. zawsze będę kontrowersje
Albo cud albo nasze forum dosięgnęła ręka cenzury...z tego co wiem byłem trzeźwy i post napisałem ...mogę wiedzieć co sie z nim stało???A moze to wpływ nowego komendanta???Smile))) hahaSmile

Odpowiem publicznie:

1. Post zgłoszony do moderacji przez innego użytkownika.
2. Post nie zawierał żadnej treści związanej z tematem odnosił się do stanu zdrowia innego użytkownika forum.
3. Każdy ma prawo do własnej opinii - nawet jak się z kimś nie zgadzamy to róbmy to argumentacją a nie obrażaniem (tzw. hejtem) tej osoby.
4. przypomnienie regulaminu:
- Rejestracja oznacza akceptację regulaminu obowiązującego na forum i zobowiązanie się do jego przestrzegania.
- Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania sformułowań wulgarnych, obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
- Pamiętaj, aby Twoje wypowiedzi były sensowne i związane z tematem.
- Trzymaj się tematów w danej kategorii.
- Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
- Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz.
- Moderator nie sprawdza treści przed ich opublikowaniem to jednak rezerwuje sobie prawo do usunięcia dowolnej wypowiedzi lub jej fragmentu w każdym momencie bez obowiązku wyjaśniania tej decyzji.
- Moderator nie ingeruje w treść dyskusji o ile nie narusza ona regulaminu forum.


To tak w wielkim skrócie - co by później nie krzyczeć o cenzurze.
To ja tez powiem publicznie
Nawet cencor usuwajac post powinien omówić to z piszącym..ale ok...przyjmuje na klatę..idzie nowe..zresztą, szef ma zawsze racjeSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS