Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do kogo podanie o przeniesienie ?
07-12-2016, 18:01
Post: #1
Do kogo podanie o przeniesienie ?
Może banalne pytanie i z góry dziękuję za odpowiedz. Do kogo pisać podanie o przeniesienie między oddziałami do KGSG za pośrednictwem Komendanta Oddzialowego czy do Komendanta Oddzialowego za pośrednictwem naczelnika wydziału kadr ? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 18:37
Post: #2
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Do Komendanta Głównego Sg z zachowaniem drogi służbowej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 19:46
Post: #3
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Do Komendanta Głównego poprzez Komendanta Oddziału
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 17:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018 17:12 przez away.)
Post: #4
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Żeby nie zakładać nowego tematu odświeżam.
Podczas składania podania o przeniesienie między oddziałami trzeba być w służbie stałej?, czy można zarówno w służbie przygotowawczej (3 letniej). Spotkałem się z różnymi wersjami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 18:57
Post: #5
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
(11-07-2018 17:11 )away napisał(a):  Żeby nie zakładać nowego tematu odświeżam.
Podczas składania podania o przeniesienie między oddziałami trzeba być w służbie stałej?, czy można zarówno w służbie przygotowawczej (3 letniej). Spotkałem się z różnymi wersjami.

Można pisać w służbie przygotowawczejj. Inna sprawa czy uda się uzyskać zgodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 18:58
Post: #6
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Nie trzeba być w stałej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 19:08
Post: #7
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Abyś nie miał wątpliwości art. 40 ustawy o SG
1. Funkcjonariusz może być przeniesiony do pełnienia służby albo delegowany do czasowego pełnienia służby w innej jednostce organizacyjnej Straży Granicznej lub innej miejscowości z urzędu lub na własną prośbę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2018, 20:11
Post: #8
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
No właśnie jak to jest, decyzja należy do Komendanta Głównego, ale co jeżeli Komendantowi Placówki/Oddziału to nie jest na rękę bo brakuje ludzi. Czy w jakikolwiek sposób opiniuje to podanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2018, 20:30
Post: #9
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
(12-07-2018 20:11 )away napisał(a):  No właśnie jak to jest, decyzja należy do Komendanta Głównego, ale co jeżeli Komendantowi Placówki/Oddziału to nie jest na rękę bo brakuje ludzi. Czy w jakikolwiek sposób opiniuje to podanie?

Takie prośby składa się drogą służbową wiec opiniuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2018, 21:07
Post: #10
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Hej. Sorry że wtrącę w ten wątek ale czy ktoś wie: czy istnieje coś takiego, że funkcjonariusz po kursie podoficerskim jak zaczyna służbę przez trzy miesiące ma tzw. ''ochronę'', a mianowicie nie może być oddelegowany np. ze swojego oddziału do innego oddziału na lotnisko?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2018, 08:36
Post: #11
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Nie ma czegoś takiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2018, 21:12
Post: #12
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Ja wiem jedynie że w kodeksie pracy jest coś takiego że jak masz dziecko do lat 4 to chyba bez twojej zgody nie mogą cię delegować tylko hmm nie wiem jak to się je w naszej formacji Big Grin bo nas nie wszystkie przepisy KP obowiazuja Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2018, 15:24
Post: #13
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
W pierwszej kolejnośći bezpośredni przełożony, później do kancelarii zarejestrować pismo?.
Czy w MSWiA, jest tak samo jak w MON, że np cały dokument czcionką arial 12, i adresat pogrubiona 14?, jakie są wytyczne co do rozmiaru czcionki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2018, 22:09
Post: #14
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
szukaj instrukcji kancelaryjnej, jeżeli takową ktoś w oddziale spłodził to tam będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 11:08
Post: #15
RE: Do kogo podanie o przeniesienie ?
A gdzie można taką instrukcję kancelaryjną znaleźć? I jak zrobić, jeśli jednak jej nie będzie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS