Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WMOSG
08-01-2017, 20:20
WMOSG
Witam, zastanawia mnie dlaczego WMOSG co chwilę reklamuje się z naborem w różnych lokalnych gazetach itp., czyżby mieli aż taki problem ze znalezieniem kandydatów, trochę mnie to dziwi, w niektórych oddziałach 30 osób chętnych na 1 miejsce, a tu 30 miejsc i chyba nie mogą znaleźć chętnych...PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 11:35
RE: WMOSG
Bo nie mogą znaleźć !!! w tamtym roku odeszło kilku funków którzy nie mieli nawet trzech lat służby, a i w tym roku kilku takich odejdzie do cywila, albo się przeniosą do wojska albo innych formacji. Przychodzą młodzi i widzą rzeczywistość na własne oczy że na granicy zielonej nie jest łatwo
09-01-2017, 13:36
A wszystko to przez naszych przełożonych bo nie słuchają ludzi. Jak ktoś ma jeździć na 8 po 100 km to wcale to nie jest ani opłacalne ani bezpieczne ( troszkę lepiej jak jest się na przejściu ) jak jedzie się na rozmowę do kentaki to nikogo to nie obchodzi jak jest ważne aby słupki się zgadzały.
09-01-2017, 15:57
W zeszlym roku odeszlo 10 czy 11 "swiezakow".
I wcale im sie nie dziwie - mandzurski to mistrz demotywacji...
09-01-2017, 16:00
(09-01-2017 15:57 )keyser soze napisał(a):  W zeszlym roku odeszlo 10 czy 11 "swiezakow".
I wcale im sie nie dziwie - mandzurski to mistrz demotywacji...

Jakby w innych oddziałach poleżeli w -15 to tez by sie odechciało.
09-01-2017, 21:25
To ten mandzurski taki zły jest, a inne oddziały na zewnętrznej lepsze? Ciekaw jestem czym "świerzaki" się kierowali składając dokumenty...
09-01-2017, 22:43
Tomson, ""świerzaki"" kierowali się pięknym szyldem który stoi przed oddziałem, czyli: PRACA, ROZWÓJ, RODZINA, STABILIZACJA , a jak ktoś kogoś z SG sie pytał o robotę to wiadomo nie można narzekać i trzeba mówić jak jest fajnie i wogóle, bo do przełożonych zaraz dojdzie że mówi jak się źle nam służy ludziom z miasta. A już wiem że z początkiem roku jeden funk odszedł, a drugi rzucił kwitami. Misio dobrze mówi słupki mają się zgadzać .... zdanie zwykłęgo funka się nie liczy Sad
16-01-2017, 21:50
Witam Panowie! Jest to mój pierwszy post na forum a zarazem zapytanie Wink Mam zamiar w najbliższym czasie złożyć dokumenty w Kętrzynie z myślą o naborze do WMOSG, jeśli się orientujecie, jak wygląda zainteresowanie służbą w ostatnim czasie? Oddział z wpisów na forum nie ma zbyt dobrych opinii, jednak mimo wszystko chcę spróbować Smile
18-01-2017, 00:14
Mam pytanie, czy ktoś z Was składał ponownie dokumenty do SG po niezdanym wariografie i np. dostał się, bądź czy znane wam są takie osoby, jakie jest prawdopodobieństwo dostania się do służby jeżeli kontakt z narkotykami lekkimi był ale praktycznie znikomy i dawno?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS