Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaOSG
06-04-2017, 18:56
RE: KaOSG
(06-04-2017 18:23 )white86 napisał(a):  
(06-04-2017 18:14 )amerienicky napisał(a):  
(04-04-2017 21:49 )white86 napisał(a):  Ogólnie to trwa ok. 6 godzin. Składa się jakby z 3 części. Pierwsza to chyba z "tysiąc" pytań na przeróżne tematy, zachowania czy reakcje. Większość to odp. typu tak lub nie oraz w skali typu troche, prawie, często itp. Itd. . Jest też kilkanaście zdań do dokończenia i napisanie autoprezentacji. Druga to testy na "inteligencje" - różne wzory, figury do dopasowania. Trzecia część to rozmowa z Panią psycholog, ogólnie to miło, sympatycznie w luźnej atmosferze, nie ma się co stresować.

A kiedy masz termin?
Czy te testy można porównać do testów Multiselect czy to zupełnie "inna" liga ? Smile

Nie wiem, nie przechodziłem Multiselectu.

Pytania typu:
- Często mam kaszel - TAK/NIE
- Nie zawsze mówię prawdę - TAK/NIE
- Dotąd żyłem w sposób niewłaściwy - TAK/NIE itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 19:13
(06-04-2017 18:56 )amerienicky napisał(a):  
(06-04-2017 18:23 )white86 napisał(a):  
(06-04-2017 18:14 )amerienicky napisał(a):  
(04-04-2017 21:49 )white86 napisał(a):  Ogólnie to trwa ok. 6 godzin. Składa się jakby z 3 części. Pierwsza to chyba z "tysiąc" pytań na przeróżne tematy, zachowania czy reakcje. Większość to odp. typu tak lub nie oraz w skali typu troche, prawie, często itp. Itd. . Jest też kilkanaście zdań do dokończenia i napisanie autoprezentacji. Druga to testy na "inteligencje" - różne wzory, figury do dopasowania. Trzecia część to rozmowa z Panią psycholog, ogólnie to miło, sympatycznie w luźnej atmosferze, nie ma się co stresować.

A kiedy masz termin?
Czy te testy można porównać do testów Multiselect czy to zupełnie "inna" liga ? Smile

Nie wiem, nie przechodziłem Multiselectu.

Pytania typu:
- Często mam kaszel - TAK/NIE
- Nie zawsze mówię prawdę - TAK/NIE
- Dotąd żyłem w sposób niewłaściwy - TAK/NIE itd.

Raczej na wario były pytania tego typu, z ewentualnym komentarzem. Chociaż na psychotestach też aczkolwiek może mi się już mieszczać.
10-04-2017, 11:31
Halo Karpacki,
Ktoś jakieś info o II etapie?
12-04-2017, 16:43
Ktoś jedzie na próbny jutro do Sącza?
12-04-2017, 18:25
Hejo!
Post skierowany do osób, które czekają na termin z psychologa - dajcie znać kiedy do Was dzwonili z pozytywnym rozpatrzeniem i na kiedy dostaliście termin.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS