Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego.
11-12-2014, 11:31
Post: #103
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego.
(11-12-2014 10:36 )chaos83 napisał(a):  Witam,
mam takie dwie sprawy:
1) pobieram równoważnik za brak lokalu. Sytuacja się u mnie trochę zmieniła i sprzedaję obecnie zajmowane mieszkanie które jest moja własnością i na pewien czas będę zmuszony wrócić do rodziców(na czasowe zameldowanie), oczywiście w tej samej miejscowości co mam mieszkanie. I teraz czy muszę na nowo składać wniosek o ten równoważnik??
2) w przypadku wzięcia ślubu też na nowo trzeba składać wniosek?

dziękuje i pozdrawiam

Rozumiem, że mieszkasz poza miejscowością pobliską.
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 14 czerwca 2002 r. w sprawie zakresu obowiązków oraz podstaw, zakresu i trybu udzielania zwolnień od zajęć służbowych funkcjonariuszom Straży Granicznej
§ 3. 1. Funkcjonariusz jest obowiązany niezwłocznie poinformować przełożonego właściwego w sprawach osobowych o:
1) zmianie lub ustaleniu pisowni nazwiska lub imienia,
2) zmianie stanu cywilnego,
3) urodzeniu się dziecka, przysposobieniu albo przyjęciu dziecka na wychowanie lub utrzymanie,
4) podwyższeniu wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych,
5) utracie uprawnienia lub prawa wykonywania zawodu lub czynności, które pozostają w bezpośrednim związku z zajmowanym stanowiskiem służbowym,
6) zmianie adresu zamieszkania,
6a) wymianie dowodu osobistego,
7) wszczęciu i zakończeniu postępowania karnego lub postępowania karnego skarbowego przeciwko niemu, małżonkowi lub dziecku pozostającemu na jego utrzymaniu,
8) ukaraniu za wykroczenie lub wszczęciu i zakończeniu prowadzonego przeciwko niemu postępowania w sprawie o wykroczenie.

A co do wniosku po ślubie to będziesz musiał go złożyć na nowo bo jeżeli go nie złożysz to nie naliczą ci kwatery na dwie osoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - krissg - 11-12-2014 11:31
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 13-10-2015, 12:28
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 13-10-2015, 15:26
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 13-10-2015, 18:19
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 13-10-2015, 21:18
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 15-10-2015, 08:44
RE: Równoważnik za brak lokalu mieszkalnego. - SamKerrest - 02-11-2015, 17:12
Dodatek mieszkaniowy - Michal1987mal1 - 23-02-2016, 16:05
RE: Dodatek mieszkaniowy - kapral - 23-02-2016, 16:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS