Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
02-10-2013, 09:48
Post: #129
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
(01-10-2013 22:13 )niepokorny napisał(a):  Właśnie próbuję zrozumieć nowy system zaopatrzenia mundurowego. Magazyn centralny jak najbardziej popieram.
Ale że zamiast kasy będą punkty które będzie można wymienić tylko na przedmioty umundurowania to chyba kogoś zdrowo pogięło. Tak się zastanawiam jaki jest w tym cel? Oszczędności dla firmy żadne. SG zachowuje się jak pies ogrodnika: ja nic nie zyskam ale najważniejsze, że funk dostanie po kieszeni.
Czytałem opinie celników którzy mają podobny system mundurowy. Narzekają że w magazynie wiecznie brak butów. Chyba domyślam się dlaczego. Każdy wymienia punkty na buty bo to najłatwiej opchnąć gdzieś w necie czy na bazarze. To samo będzie i u nas.

Dobrze kolega prawi - tak jak w tej chwili rzadko kto dokupuje sorty mundurowe tak po reformie f-sze będą na sztukę realizowali/wykupywali punkty choćby po to by gdzieś te "punktowe" sorty odsprzedać. Całościowy koszt tego przedsięwzięcia będzie taki sam niestety stracą na tym nasi f-sze - konkretnie ok. 1700 pln netto rocznie, które to 1700 pójdzie do producentów odzieży oraz firmy kurierskiej dostarczającej sorty f-szom. Na przykładzie celników widać, że najbardziej chodliwym towarem są buty stąd i największy nimi obrót. Dojdzie do tego, że na allegro będzie można zakupić cały mundur f-sza SG wg. indywidualnej rozmiarówki zamawiającego. To faktycznie taka zasada psa ogrodnika sam nie zjem a drugiemu nie dam. Oszczędności z tego tytułu nie będzie żadnych natomiast nastąpi kolejne dość odczuwalne (-150 netto w rozliczeniu miesięcznym) zubożenie naszych f-szy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia?? - PlanetaX - 02-10-2013 09:48
nowe mundury sg - keisyzrk - 23-01-2014, 17:02
RE: nowe mundury sg - Pink Panther - 23-01-2014, 19:46
RE: nowe mundury sg - Pałacowy moniuch - 23-01-2014, 21:32
RE: nowe mundury sg - mateusz - 24-01-2014, 14:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS