Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
02-03-2016, 21:22
Post: #530
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
Moim zdaniem wszelkie zmiany zachodzące w umundurowaniu SG (jak i innych służb) nie zawsze są trafne. W SG powinien zostać typ munduru wojskowego, wygląda to profesjonalnie. Po co wydawać kasę na jakieś nowe "plamiaki" żeby potem funk SG wyglądał jak jakiś leśnik, gajowy bądź skaut kompletnie bez sensu...jak do tej pory mundur wz. 93 i wz. 2010 jak w MON się sprawdza i w SG też powinien taki sam pozostać. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem były berety, nie dość że każdemu było w nich do twarzy to jeszcze są tanie w produkcji. W Policji kiedyś też był dylemat z mundurami i w końcu wycofali olimpijki (które były nie praktyczne wraz ze spodniami "narciarami" które w pościgu w patrolu pieszym rozrywały się na d..ie) na służbie, każdy dostał czarne moro które bez zarzutu służą do dzisiaj jak np. w OPP w które można wszystko schować (kajet, latarkę, żółtą kamizelkę, czapkę) i wygląda się jak policjant a nie jak oferma...teraz przyszedł pomysł na zmiany nakrycia głowy na furażerki i tutaj niestety będzie problem bo z tego co wiem to już wejdą w życie a niestety testy nie wyszły najlepiej (lekki podmuch wiatru i spadają z głowy) do tego też nowe mundury moro które nie są złe ale według mnie w okresie letnim można je tylko używać, bo zimą to będzie tragedia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia?? - zomolander07 - 02-03-2016 21:22
nowe mundury sg - keisyzrk - 23-01-2014, 17:02
RE: nowe mundury sg - Pink Panther - 23-01-2014, 19:46
RE: nowe mundury sg - Pałacowy moniuch - 23-01-2014, 21:32
RE: nowe mundury sg - mateusz - 24-01-2014, 14:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS