Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
11-02-2023, 23:58
Post: #632
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia??
Zgoda rogatywka nie była tradycją w polskich formacjach granicznych ale za bardzo kojarzy się z ruskimi wielkimi kołami, a również z niemieckimi czapkami.
Co do munduru wyjściowego to nie chcę jego całkowitej likwidacji. Uważam, że buty i spodnie z obecnego munduru służbowego w połączeniu z białą koszulą i krawatem plus czapka np. rogatywka usztywniona byłaby ciekawym rozwiązaniem. De facto na takiej samej zasadzie funkcjonował obecny mundur wyjściowy do 2014 roku. Zamiana koszuli z białej na oliwkową powodowała zmianę wyjściowego na służbowy. Można ewentualnie wprowadzić coś w rodzaju kurtko-marynarki jako element munduru wyjściowego (polar lub softshell nie pasuje do koncepcji "wyjściowej").
Co do pomysłów pana Tuska nie chcę się wypowiadać bo znowu padną oskarżenia pod moim adresem.
To tylko takie moje przemyślenia, nie jestem decyzyjną osobą więc i tak pewnie moje pomysły zostaną tutaj na forum w formie posta ale podywagować na temat mundurów możemy od czasu do czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Słyszeliscie cos o nowych mundurach od kwietnia?? - towarzysz - 11-02-2023 23:58
nowe mundury sg - keisyzrk - 23-01-2014, 17:02
RE: nowe mundury sg - Pink Panther - 23-01-2014, 19:46
RE: nowe mundury sg - Pałacowy moniuch - 23-01-2014, 21:32
RE: nowe mundury sg - mateusz - 24-01-2014, 14:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS