Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy/szkolenia - jak zaliczane?
27-05-2013, 18:28
Post: #23
RE: Kursy/szkolenia - jak zaliczane?
sprawa w morskim nie wygląda jednak tak jak by się logicznie myślącym ludziom mogło wydawać.
dostałem od kolegi z Katowic postanowienie k-nta głównego uznające jego odwołania w sprawie 1 za 1,5. Postanowienie w pełni uznaje racje funkcjonariusza, uzasadnienie po krótce stwierdza że f-sz na kursach podnosił swoje kwalifikacje, które następnie wykorzystywał na rzecz placówki. Ponadto k-nt śląskiego osg nie wskazał żadnych przepisów prawa upoważniająch go do jakicholwiek odliczeń od wysługi. I na koniec argumentacja K-nta Głownego, że kursy należy zaliczać choćby dlatego, że zalicza się 1 za 1,5 osobom przebywającym na dłuterminowym L-4, to tym bardziej powinno zaliczać się osobom które podnosiły kwalifikacje. - To mniej więcej napisała KGSG.
Pokazałem to pismo w kadrach mosg i o naiwności wierzyłem że to załatwi sprawę. Nic z tego.
otrzymałem ustną odpowiedż, że gdyby takie postanowienie dotyczyło by f-sza z mosg to kadry zaczeły by stosować takie właśnie naliczanie jak w postanowieniu K-nta głównego.
W związku z powyższym za radą kolegi z katowic złożyłem wniosek o wydanie zaświadczenia o przebiegu służby z wyszczególnieniem okresów 1 za 1,5. Jak je dostanę i nie będzie w nim zaliczonych kursów to będe się odwoływał do K-nta głównego.
Jest co prawda światełko w tunelu, bo przede mną odwołanie podobno złożył f-sz (już emeryt) i w rozmowach z pracownikami kadr usłyszałem że jak dostaną odpowiedz w stylu katowickiego, to zaczną naliczać zgodnie z prawem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kursy/szkolenia - jak zaliczane? - aladam - 27-05-2013 18:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS