Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
80% uposażenia za L-4
25-01-2014, 07:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 10:51 przez Alzheimer.)
Post: #281
RE: 80% uposażenia za L-4
No, to teraz panowie i panie na długoterminowych zwolnieniach np. od psychiatry dostaną mniejsze pensyjki.
A jak będą chcieli nie stracić, to muszą iść do roboty.
A jak różni panowie będą straszyć i w robocie ściemniać, to zawsze można spróbować zmniejszyć im dodateczek.
A jak naruszą dyscyplinkę, to można zrobić postępowanko.
I orzeczonko wręczyć, by skuteczność polepszyć, adekwatnie do wysokiego uposażonka.
Pracować co niektórzy wreszcie się nauczą, kwalifikacji nabiorą.
:D

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 08:42
Post: #282
RE: 80% uposażenia za L-4
I skończy się branie zwolnień lekarskich w czasie ferii zimowych, wakacji i na różne świętaSmile. Trzeba będzie urlopy na to wykorzystywać. Panie premierze jak żyć!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:46
Post: #283
RE: 80% uposażenia za L-4
idioci, że ja za takich idiotów muszę do służby chodzić Undecided i po 12 godz dzień w dzień przez 2 tyg w służbie.
Nettai ile ty służby masz może już na emke czas?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 11:30 przez keyser soze.)
Post: #284
RE: 80% uposażenia za L-4
Moze on glosowal na PO?
Poza tym, on odchodzi w lutym, wiec jemu to wisi.
Typowe "polactwo".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 12:59
Post: #285
RE: 80% uposażenia za L-4
Do Alzheimer i nettai . Co powiesz jakbyś znalazł się w mojej sytuacji, 11 lat chodzenia z buta po zielonej w bieszczadach !!! Padły mi kolana, jestem właśnie na L4 po poważnej operacji (przeszczepie) i co mają mnie zwolnić? płacić 80% za to że zdrowie sobie zniszczyłem, czy posadzić na wózku i dalej po granicy zapier....., Ludzie ogarnijcie się bo nie każdy ściemnia i siedzi na L4 bo mu się pracować nie chce.
Zapraszam do mnie pokarzę Ci moje kolana po 4 operacjach !!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 13:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 13:12 przez Alzheimer.)
Post: #286
RE: 80% uposażenia za L-4
Ja też chodziłem i nic mi nie jest.
Do tego leżałem na obserwacji w zimę i nic mi nie dolega.
Trzeba było dbać o właściwą masę ciala, nie miałbyś problemów.
Jakoś wyjątkowo dużo chodzący Robert Korzeniowski nie przebywał na L4, tylko chodził. I żyje.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 13:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 13:11 przez quasimodo1.)
Post: #287
RE: 80% uposażenia za L-4
(25-01-2014 10:46 )makiGS napisał(a):  idioci, że ja za takich idiotów muszę do służby chodzić Undecided i po 12 godz dzień w dzień przez 2 tyg w służbie.

MAKI ,do jakiej służby ? Wg strony rządowej to pracujesz i dlatego będziesz miał płatne 80 % . Gdzie twoi przełożeni jak tyle zap.......... ? W razie czego można zrobić podkładkę jak zasłabniesz "w pracy" - ale do tego potrzebne są jaja. Związkom strona rządowa już odpowiedziała - na argument płatnych nadgodzin - funkcjonariusz ma możliwość odebrania ich w formie dnia wolnego . I nie chodzi w tym wszystkim że tyle mundurowi przebywają na zwolnieniach - w cywilu pomimo płatności 80 % za L-4 , ZUS wychwytuje co kwartał kilkadziesiąt tysięcy lewych i "inaczej " wykorzystywanych zwolnień - i co ludzie przestają chorować - nie . To tylko w rządowej propagandzie jesteśmy tymi " leserami".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 13:20
Post: #288
RE: 80% uposażenia za L-4
Alzheimer brak sensu dyskutować z Tobą bo dziwny człowiek z Ciebie i pewnie Cię uszy bolą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 13:25
Post: #289
RE: 80% uposażenia za L-4
Jak w każdej wojnie, ofiary będą, ale cel tych zmian jest słuszny.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 13:29
Post: #290
RE: 80% uposażenia za L-4
Brzydko to napiszę ale mam nadzieję że kiedyś poczujesz to na własnej skórze. Kończę temat z Tobą.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 14:54
Post: #291
RE: 80% uposażenia za L-4
Pewnie , że cel słuszny ! Cała polityka Tuska jest słuszna , zabrać tym co jeszcze coś można zabrać, bo biednym(tych co rypią za 1600 brutto) już nie ma z czego! Kolej na następne cięcia... mundurówka , trzynastka, brak lokalu, przecież mamy zbyt dobrze a cel jest słuszny! Na koniec powinni policzyć emerytury wyłącznie od zasadniczej i znieść psychotesty i sprawnościówkę przy przyjęciu do formacji mundurowych aby zwiększyć konkurencje w sprawie przyjęć do służby w formacjach mundurowych. No i potem zawsze można powiedzieć , że na moje miejsce jest tysiąc chętnych! Czy wtedy pan Alzhaimer lub Nettai powie , że cel jest słuszny?? oczywiście, że nie.. bo będzie ich to dotyczyć bezpośrednio!
Ps. Ja też leżałem i chodziłem ale nie mądruję się na forum jaki to zdrowy ze mnie byk. Cieszcie się zdrowiem ale też szanujcie czyjeś!
Oczywiście są funkcjonariusze którzy wykorzystują uprawnienia ale można było wprowadzić rozwiązania zadowalające obydwie strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 15:02
Post: #292
RE: 80% uposażenia za L-4
hmm, zdaje się, że zostaje 100 % w związku ze służbą, jak chłop przez np 13 lat łaził/jeździł na motorze po zielonej i wysiądą mu kolana to chyba może to podciągnąć pod służbę (ale nie wiem)
ja tam przez kilkanaście lat służby byłem na l4 może z 5 razy (w ciągu ostatnich 5 dwa razy, w tym raz opieka nad członkiem rodziny), a znam ludzi którzy l4 traktują jako dodatkowe wolne, brutalne ale prawdziwe, mnie to osobiście nie uderzy, co by kto nie krzyczał to tak własnie jest
mnie interesują płatne nadgodziny, płaca za niedziele, święta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 15:24
Post: #293
RE: 80% uposażenia za L-4
Pierdolenie rzadu pod publike i tyle.
Tu chodzi tylko i wylacznie o to, zeby zdobyc punkty u wyborcow za zabranie nam czegos, czego inni nie maja.
Taka komusza sprawiedliwosc spoleczna.
A ze w kazdej wiosce jest "lokalny glupek", to i u nas sa tacy jak alzheimer i jemu podobni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 16:20 przez Alzheimer.)
Post: #294
RE: 80% uposażenia za L-4
Wszyscy tu wiemy, że zwolnienia były nadużywane.
Postawcie się w roli kierowników grup, czy zespołów, robiących cuda na kiju, by sklecić grafik.
Ale nie, widzi się tylko czubek własnego nosa.
Bo co to za sprawiedliwość: jeden tyra 160 godzin w miesiącu pod wiatą lub na zielonej, a inny w tym czasie faluje na zwolnieniu od psychiatry. Za tę samą kasę!
Zasada jest prosta.
Nie pracujesz, mniej zarabiasz.
To chyba sprawiedliwsze.

A kolega arek32 niech poda rozwiązanie, satysfakcjonujące obie strony. No, proszę.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:14
Post: #295
RE: 80% uposażenia za L-4
Panie i Panowie!!!
PIerd...licie!!!! Kiedy kasa za nadgodziny,służby w nocy i święta?!!!!!!!!!!!!!!!! Donek obiecał pismakom spokój to do naszych(m.in.) gardeł skaczą...Pytanie dla naszych decydentów i związkowców proste: nie ma przelicznika,nie ma L4 więc kiedy do ku...wy nędzy będą płacić za nocki i nadgodziny zgodnie z prawem?!!!A przede wszystkim powstańmy z kolan...nie my jesteśmy winni nic naszym Sienkiewiczom,z każdej strony nas w du...ę kopią...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:20
Post: #296
RE: 80% uposażenia za L-4
Takich ludzi jak Alzheimer Donald potrzebuje !!!!! Chłopie weź oddawaj połowę pensji biednym bo masz za dużo !!! Dziwić się że związki nic nie robią skoro właśnie tacy ludzie tam siedzą. Siedzisz pierdzisz w stołek to siedź i planuj grafik, a i oddawaj głosy na PO bo widać że to Twoi Bogowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 16:28 przez Alzheimer.)
Post: #297
RE: 80% uposażenia za L-4
Boruc, cieszę się, że te zmiany wpłyną też na takich jak ty.
Idę wypić piwo za jedyną korzystną zmianę przepisów.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:27
Post: #298
RE: 80% uposażenia za L-4
A ja się będę cieszył jak ktoś da Ci w ry....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 16:39 przez Alzheimer.)
Post: #299
RE: 80% uposażenia za L-4
(25-01-2014 16:27 )Boruc79 napisał(a):  A ja się będę cieszył jak ktoś da Ci w ry....

Nawołujesz do przestępstwa pobicia?
Sam, tak doswiadczony przez los?
No, ale taki jak ty mnie przynajmniej nie kopnie ze złości w zadek. Masz przecież chore kolana.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 16:39
Post: #300
RE: 80% uposażenia za L-4
śmiej się Januszku, jeszcze będziesz kiedyś płakał, mam taką nadzieję że Cię spotka jakieś nieszczęście
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS