Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
20-01-2023, 12:15
Post: #1281
RE: Realia polskich służb mundurowych
(18-01-2023 17:47 )quasimodo1 napisał(a):  
(18-01-2023 12:50 )Home napisał(a):  Kontrwywiad na miesiecznicach gania babcie i dziadków na wysięgnikach. Panstwo z dykty. Zamiast zajmowac sie faktycznymi zagrozeniami. Ruskich agentow musi byc zatrzesienie w rejonach przygranicznych. Infraktuktura krytyczna transporty broni. Tak jak pisze planetax ich glowny problem to dodatek stoleczny. Jak zatrzymac solecznych nieudacznikowTongue

Odnośnie "Hiszpanów " z Brygad Międzynarodowych GRU to akurat prowincja dała dupy ( i żeby nie było ja też jestem z prowincjonalnego zadupia ) . Jedynie co bym dodał to ich łódka zgodnie z ustawą o żegludze śródlądowej nie musiałaby być zarejestrowana ( rejestracji podlegają te od 7,5 metra ) a ta ich to na oko 4-5 metrów .Silnik też słaby 5KM ( te do rejestracji od 13 KM ) ,patent sternika obowiązuje od 15 KM . Oczywiście zgodnie z ustawą właściciel takiej łajby mógłby ją zarejestrować ale nie jest to jego obowiązkiem .
Doczepić się tylko można ,że policjanci nie wykonali 1-2 telefonów min do SG plus SKW albo ABW ( mieli obcokrajowców w łapach ) plus brak dokumentów przez nich .Ciekawe jak ich wrzucili na bęben ( tych 2 co nie miało) .

Najdroższy i ciekawy to Seabob gdzieś tak 12-15 tysi euro .


Po prostu średni i najniższy szczebel w polu dał dupy . A temat intrygujący - tyle tylko nie dla tych co robili kwity.

Można też wziąść oprócz opcji akwanautów z sowieckiego lotniskowca Kaliningrad , opcje zdejmowania zrzutków przemytniczych ( no jakby nie było to oprócz ciekawego terenu z bursztynem to i jest może ciekawy pod względem innego towaru - planeta wie bo jest z tego terenuCool .

To była tylko jedna średnio udana akcja, która przypadkowo wyszła na światło dzienne ..pytanie ile było udanych akcjiWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Realia polskich służb mundurowych - PlanetaX - 20-01-2023 12:15
Dodatek graniczny - Prekt13 - 10-03-2023, 05:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS