Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bye bye el'komendantes ;)
Wczoraj, 06:23
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(20-01-2017 22:23 )quasimodo1 napisał(a):  
(20-01-2017 22:16 )psztros napisał(a):  No i pamiętajcie , ze służba przez cały czas odbywa sie na zewnątrz pojazdu , nie ma grzania dupy nawet w kutrze !!!

Już widzę jak skrycie zbliża się do kutra na dozorze ileś mil morskich od brzegu ?
Materac dmuchany,rękawki a może żywa torpeda ?

Cytując słowa mojego imiennika - Jarosława Zielińskiego, Wiceministra MSWiA:

"Funkcjonariusze bardzo często mówią w rozmowach: jesteśmy gotowi służyć państwu polskiemu z pełnym poświęceniem, tylko dajcie nam mądre dowództwo."

http://www.pulshr.pl/kadry-w-administrac...30018.html

Z tego PP wychodzi mi tylko jedna opcja....

Jeśli o mnie chodzi to może być i mega wymagający ..jeśli przy tym będzie "stabilny emocjonalnie", uczciwy i bezstronny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Wczoraj, 08:00
(Wczoraj 06:23 )PlanetaX napisał(a):  ..jeśli przy tym będzie "stabilny emocjonalnie", uczciwy i bezstronny.
Idealnie trafiłes w sedno
Wczoraj, 09:24
ja slyszalem ze nadal jest brana pod uwage propozycja GO
Wczoraj, 09:53
(Wczoraj 09:24 )Mini napisał(a):  ja slyszalem ze nadal jest brana pod uwage propozycja GO

Tu nie ma co już kombinować bo decyzje zapadły. PP nad Bałtykiem. Fakt, że zdarzyło się całkiem niedawno, że imć waść Admirał zrobił pożegnanie i nagle ku swojemu zaskoczeniu decyzję o odejściu wstrzymano. Tym razem bez kombinacji PP ma być i tyle.
Ps. To nie wszystkie zmiany w najbliższym czasie.
Wczoraj, 11:32
W związku z tym, że niedawno rząd pojechał w naszej formacji z dotychczasowymi generałami zaistniała potrzeba mianowania nowych. Wybór padł na PP. Ale żeby dostać wężyk muszą go przenieść do Morskiego. Taka polityka kadrowa.

Bóg wybacza. Straż Graniczna nigdy!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wczoraj, 11:45
(Wczoraj 11:32 )niepokorny napisał(a):  W związku z tym, że niedawno rząd pojechał w naszej formacji z dotychczasowymi generałami zaistniała potrzeba mianowania nowych. Wybór padł na PP. Ale żeby dostać wężyk muszą go przenieść do Morskiego. Taka polityka kadrowa.

Ale tam gdzie on jest - etat 01 OSG jest generalski. No chyba ,że chodzi o miotłę i wykazanie się.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS